Kezdőlap

Damjanich

Képek

Tablók

Büszkeségeink

Letöltések

Kapcsolat

 

Iskolánk büszkeségei - 2017/2018-es tanév

"Nagy vagy" vizes sportverseny Kecskemét 2018 -
Országos I. helyezés
Nyerlucz Sándor 4.b sportverseny
Horváth Lili 6.b sportverseny
Dudás Zsolt 4.a sportverseny
Fehér Áron 8.b sportverseny
Kerepesi Molli 4.a sportverseny
Ender Viktória 4.a sportverseny

 

Iskolánk Maradék nélkül Kvíz Versenyen vett részt.


 

Olvasási verseny - Tiszaföldvár
Jelenfi Péter 3.a V. hely
 

Felkészítő tanár: Szántó Beáta


 

Hetedhét határon hétmérföldes csizmában országos mesevetélkedő
Jelenfi Péter 3.a csapatverseny - 7.hely
Berényi Bence 3.a csapatverseny - 7.hely
Urbán Dalma Amira 3.a csapatverseny - 7.hely
Nádudvari Sándor 3.a csapatverseny - 7.hely
 

Felkészítő tanár: Szántó Beáta

"Ki a mester két keréken" - Közlekedési ismereti verseny (megyei)
Horváth Lili 6.b II. hely
 

 

XXIV. Dunakanyar Népművészeti verseny (megyei) - szólóének kategória
Herkó Ágoston 5.a ezüst minősítés
 

Felkészítő tanár: Rákosi-Szabó J. Patrik


 

Zrínyi Ilona matematika verseny - megyei
Hegedűs Sándor 5.a 17. hely
 

Felkészítő tanár: Rákosi-Szabó J. Patrik


 

Területi szavaló- és énekverseny (Damjanich napok keretében)
Mucsi Endre Dömötör 8.a Különdíj
Gecse Fanni 8.b Különdíj
Kiss Krisztián 8.a Különdíj
Herkó Ágoston 5.a Nívódíj
 

Felkészítő tanár: Rákosi-Szabó J. Patrik


 

Ószőlői matematika verseny - területi 2018
Tóth János 6.b 2. hely
 

Felkészítő tanár: Rákosi-Szabó J. Patrik


 

Németh József megyei informatikai emlékverseny 2018
Tóth János 6.b 2. hely
Szőllősi Martin 6.b 3. hely
Bánszki Veronika Anna 6.b 4. hely

Felkészítő tanár: Gajdán Zsolt


 

"Nagy vagy" sportverseny 2018 - Országos I. helyezés
Herkó Ágoston 5.a sportverseny
Horváth Lili 6.b sportverseny
Ferenczi Vivien 7.b sportverseny
Fehér Áron 8.b sportverseny
Ézsiás Katalin 4.b sportverseny
Nyerlucz Sándor 4.b sportverseny

Felkészítő tanár: Kabai Zsolt


 

Pecasuli eredmények (FEHOVA 2018) - Országos III. helyezés

 

Pálinkás Tímea 6.b sportvetélkedő
Horváth Lili 6.b sportvetélkedő
Tóth János 6.b sportvetélkedő
Lakatos Márk 5.b sportvetélkedő
Kurucz Krisztofer János 5.b sportvetélkedő
Virágszál Kristóf 5.a sportvetélkedő
Purkalt Máté Bence 5.a sportvetélkedő
Kiss Krisztina Tünde 5.a sportvetélkedő
Danyi Attila Csaba 5.a sportvetélkedő
 

Felkészítő: Varga Mátyás


 

Iskolánk büszkeségei - 2016/2017-es tanév

Pecasuli eredmények (FEHOVA 2017) - Országos I. helyezés

"Cibaki Csíkok" csapat

Kurucz Krisztofer 4.b sportvetélkedő
Habara István 4.b sportvetélkedő
Purkalt Máté 4.a sportvetélkedő
Danyi Attila Csaba 4.a sportvetélkedő
Berkes Mihály 5.a sportvetélkedő
Pálinkás Tímea 5.b sportvetélkedő
Tóth Róbert 5.b sportvetélkedő
Major Réka 6.a sportvetélkedő
Papp Dominik 6.b sportvetélkedő
Csajbók Zsolt 6.b sportvetélkedő
Molnár Zoé 7.b sportvetélkedő

Felkészítő: Varga Mátyás

 

Pecasuli eredmények (FEHOVA 2017) - Országos II. helyezés

"Cibaki Compók" csapat

Habara Zsolt 4.a sportvetélkedő
Molnár Erik 4.b sportvetélkedő
Herkó Ágoston 4.a sportvetélkedő
Horváth Lili 5.b sportvetélkedő
Kiss Krisztina 4.a sportvetélkedő
Tóth János 5.b sportvetélkedő
Szűcs Dominik 6.a sportvetélkedő
Benes Alexandra 6.a sportvetélkedő

Felkészítő tanár: Gajdán Zsolt

 

"Nagy vagy" sportverseny - Országos II. helyezés
Herkó Ágoston 4.a sportverseny
Horváth Lili 5.b sportverseny
Ferenczi Vivien 6.b sportverseny
Fehér Áron 7.b sportverseny
Bakó Réka 8.a sportverseny
Herkó Kristóf 8.a sportverseny

Felkészítő tanár: Kabai Zsolt

 

Szavalóverseny - December 06, Martfű
Bíró Kitti 7-8.osztály 1. helyezés  
Hír Roberta 7-8.osztály 3. helyezés  
Danyi Melinda 5-6.osztály 3. helyezés

 

Szavalóverseny - December 14, Szolnok
Bíró Kitti 7-8.osztály Különdíj

Felkészítő tanárok: Tóthné Faragó Ilona, Kovács László

 

Iskolánk egykori tanulója Kertész Iván - Star Academy énekesként IV. helyezést ért el (2016).

további információk >>

 



Iskolánk büszkeségei - 2015/2016-os tanév

 

2. ÉVFOLYAM
Dürgő Zsófia Emma 2.a Íjászat

 

3. ÉVFOLYAM
Hegedűs Sándor 3.a Zrínyi Ilona matematika versenyen iskolánk legeredményesebb tanulója

 

4. ÉVFOLYAM
Kollár Martin 4.b Íjászat
Pálinkás Tímea 4.b Területi kerékpárverseny, 1. helyezés
       

 

SZAVALÓVERSENY

Martfű
5-6.osztály:
2. helyezett: Nyerlucz Adél
3. helyezett: Danyi Melinda
különdíj: Bede Martin

Cibakháza:
5-6.osztály:
3. helyezett: Ugrai Laura
különdíj: Bede Martin
különdíj: Búcsús Andrea
különdíj: Danyi Melinda
különdíj: Gecse Fanni

Tiszaföldvár:
„Nem kötelező” irodalmi csapatverseny
5-6.osztály
„A Pál utcai lányok” (5.a)
2. helyezés:  Csapattagok
Benes Alexandra
Cseh Virág Szonja
Horváth Fanni
Ugrai Laura

Kunszentmárton:
Szövegértő irodalmi verseny
5-6. osztály:

  1. helyezett: Ugrai Laura
  2. helyezett: Cseh Virág

 

6. ÉVFOLYAM
Fehér Áron 6.b Karate, kiemelkedő eredmény,
Fehér Áron 6.b Diákolimpia 1. helyezett  

 

SZAVALÓVERSENY

Martfű
7-8. osztály:
2. Bíró Kitti
különdíj: Péterfy Angéla

Cibakháza:
7-8.osztály:
2. helyezett: Magony Dorina
különdíj: Bíró Kitti
Hegedűs Dóra
Muzsnyai Mónika

Tiszaföldvár:
7-8.osztály
Csapat neve: „Vattacukor” (7.b)
1.helyezés:
Csapattagok:
Bíró Kitti
Hegedűs Dóra
Hír Roberta
Péterfy Angéla

2.helyezés:  
Csapat neve: „Fele-fele” (8.b)
Fazekas András
Kiss Krisztián
Magony Dorina
Muzsnyai Mónika

 

7. ÉVFOLYAM
Bakó Réka 7.a Karate, kiemelkedő eredmény
Bagi István 7.a Karate, kiemelkedő eredmény

 

 

8. ÉVFOLYAM
Filó Csongor 8.a Megyei Angol versenyen kiemelkedő eredmény
Zombor Soma 8.a Fizika versenyen kiemelkedő helyezés
Zombor Soma 8.a Megyei kerékpárverseny, 2. helyezés

 

Készítette: Gajdán Zsolt
v1.0 2016 Cibakháza