Kezdőlap

Damjanich

Képek

Tablók

Büszkeségeink

Letöltések

Kapcsolat

 

A Cibakházi Damjanich János Általános Iskola végzős tanulóinak névsora (2017/2018. tanév)

8.A osztály

Névsor: Balogh Szabolcs, Bányai Péter Bence, Bede Patrik, Bense Mercédesz, Berkes Evelin, Bíró Éva, Bódi Kristóf, Búcsús Andrea Jázmin, Hegyes Bence, Kasza Ádám, Kiss Krisztián István, Kiss Lóránt Bence, Kollár János, Mihály Evelin Enikő, Mucsi Endre Dömötör, Oláh Martin Márk, Seres Szilvia Nikoletta, Székely Lilla, Tarjáni Karolina, Zsíros Angéla

Osztályfőnök: Fülöpné Szabó Irén

Volt osztályfőnök: Herkóné Jáger Beáta

8.B osztály

Névsor: Czakó Enikő, Csukodi Ramóna, Danyi Gergő Máté, Ender Cintia, Farkas Heléna Anasztázia, Fehér Áron, Gecse Fanni, Hanó Jácint, Horner Szilvia, Káposztás Zoltán, Király Kitti Katalin, Kiss Bence, Kóródi Dávid, Kuczora Zsófia, Lakatos Eleonóra, Molnár Zoé, Munkácsi Brigitta, Ramholcz Noémi, Zombor Anasztázia Kitti

Osztályfőnök: Kovács László

 


 

A Cibakházi Damjanich János Általános Iskola végzős tanulóinak névsora (2016/2017. tanév)

8.A osztály

Névsor: Bagdány Gyula, Bagi István, Bagi Krisztián, Bakó Réka, Bakó Virág, Bánszki Lili, Fehér Sára, Fekete Elizabet, Ferenczi Zsolt, Halász Márk Mihály, Herkó Kristóf László, Keskeny Cintia, Kuczora Zsófia, Magyar István Pál, Nagy Enikő, Tóth Domícián Ákos, Tóth Zsanett

Osztályfőnök: Sebestyén László

8.B osztály

Névsor: Bíró Kitti, Bódi Tamás, Ender Tímea, Gortva Cecília Laura, Gortva Laura Cecília, Hegedűs Dóra Diána, Hernek Milán, Hír Roberta Helga, Kálmán Anna, Lanyik László Szilárd, Nyerlucz Viktória, Péterfy Angéla Ágnes, Prigl Márk, Rostás Szebasztián, Szántó Attila Bálint, Szelindi Zsolt, Tóth Ernő, Tóth Gergely Zsolt

Osztályfőnök: Kabai Zsolt

 


 

A Cibakházi Damjanich János Általános Iskola végzős tanulóinak névsora (2015/2016. tanév) és tablója

 

8.A osztály

Névsor: Antal Friderika, Balogh Róbert, Cserna Imre, Fekete Csaba Péter, Filó Csongor József, Gonda Lajos, Gonda Szabolcs, Gyólai Dorina, Holyba András, Kónya Tamás, Mohácsi Ilona Erzsébet, Mukus Fanni, Nagy Péter Sándor, Ónodi Kinga Alexandra, Szilágyi Gergő, Templom Balázs, Tóth Alexandra Döniz, Tóth Krisztián, Zombor Soma.

Osztályfőnök: Bella-Pálinkás Csilla

8.B osztály

Névsor: Bánszki Dorina Daniella, Berkes László, Deák Martina, Farkas Alexandra Martina, Fazekas András, Fekete Mercédesz Bernadett, Ferenczi Szabolcs, Horner Kitti, Kállai Gergő István, Kiss Krisztián István, Kobela Krisztián, Kovács Balázs, Magony Dorina, Mohácsi Katalin, Muzsnyai Mónika, Pataki Friderika, Polovics Máté Patrik, Sánta Vivien, Szelindi Zsolt, Szilágyi Attila.

Osztályfőnök: Romhányi Annamária

 

Készítette: Gajdán Zsolt
v1.0 2016 Cibakháza